Voorwoord

De tijd vliegt!

Een simpele, maar terechte constatering als u alweer het derde nummer van Medische Oncologie van deze jaargang voor u heeft. Niet al leen zijn we in de tweede helft van dit jaar aangekomen, ook nadert met rasse schreden het eerste lustrum van onze vereniging. Het is dus ook alweer vijf jaar geleden dat wij kwamen tot de oprichting van de NVMO. Anderzijds toch ook al weer écht vijf jaar geleden, want de NVMO is in een aantal/vele opzichten niet meer weg te denken.

Nieuwsgierig? Lees het volledige voorwoord.

Voorwoord

De tijd vliegt!

Een simpele, maar terechte constatering als u alweer het derde nummer van Medische Oncologie van deze jaargang voor u heeft. Niet al leen zijn we in de tweede helft van dit jaar aangekomen, ook nadert met rasse schreden het eerste lustrum van onze vereniging. Het is dus ook alweer vijf jaar geleden dat wij kwamen tot de oprichting van de NVMO. Anderzijds toch ook al weer écht vijf jaar geleden, want de NVMO is in een aantal/vele opzichten niet meer weg te denken.

Nieuwsgierig? Lees het volledige voorwoord.

Over dit artikel
Auteur
A. van Bochove
Over de auteur

A. van Bochove, voorzitter van het NVMO

Printdatum
14 september 2002
E-pubdatum
17 september 2002
ISSN print
1388-2295
ISSN online
2405-4763


Over dit artikel
Auteur
A. van Bochove
Over de auteur

A. van Bochove, voorzitter van het NVMO

Printdatum
14 september 2002
E-pubdatum
17 september 2002
ISSN print
1388-2295
ISSN online
2405-4763